282787-2024 - Resultat
Sverige – Inspektion av ventilationssystem – Service- och entreprenadavtal-Ventilation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService- och entreprenadavtal-Ventilation
BeskrivningService- och entreprenadavtal-Ventilation
Intern identifierare24/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelVentilation