282838-2023 - ÄndringSverige-Karlstad: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning och vibrationsmätning
Referensnummer: KS-UH/2022:59
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlstad kommun upphandlar tekniska konsulttjänster inom besiktning och vibrationsmätning.