See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksprodukter
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: Ä-2025-023574
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32580000 Datautrustning, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72700000 Datanätstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000