2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmcentral
Beskrivning: Mottagning av larm via mail och SOSV4 protokoll och vidarebefordran av dessa till utsedd utförare av åtgärd. Mottagning av larm via telefon önskas som option.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93972:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 79711000 Larmövervakningstjänster