Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildningshandledning på psykolog- och psykoterapeutprogrammet och komplettanter
Referensnummer: UH 2022/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80320000 Medicinsk utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandla utbildningshandledare för studenter psykolog- och psykoterapeutprogrammet samt handledare för komplettantutbildning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 14 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80320000 Medicinsk utbildning, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen