28295-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Brandbekämpningsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Motorspruta klass 2
Referensnummer: 18/95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35111000 Brandbekämpningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Motorspruta klass 2 enligt kravspecifikation.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen