282955-2016 - ÄndringSverige-Värnamo: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
STÄD Gummifabriken Värnamo.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städentreprenad Gummifabriken i Värnamo. Omfattning och utförande enligt förfrågningsunderlaget.
Under semestertiden V28-V31 kommer köparen ha begränsning för att kunna svara på frågor.