See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm
Beskrivning: Trygghetslarm för ordinärt boende med larmmottagning. Digital tillsyn samt mobila trygghetslarm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95097:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 35121700 Larmsystem