283072-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hemkörning av varor – Distribution av dagligvaror för brukare inom hemtjänsten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDistribution av dagligvaror för brukare inom hemtjänsten
BeskrivningUppdraget innebär en komplett inköpsservice från ordermottagning till leverans inklusive betalning för inköpta varor. Inköp av alla typer av dagligvaror ingår i uppdraget.
Intern identifierareHÄ 2025/108
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312200 Hemkörning av varor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDistribution av dagligvaror för brukare inom hemtjänsten