See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av telefonbås
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att delta i upphandling av telefonbås avsett för privata samtal eller möten avskilt från öppnare kontorsytor.
Intern identifierare: KS/2024:486-059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000