2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nyckelstyrningssystem och service
Beskrivning: Upphandlingen omfattar nyckelstyrningssystem. Vilket innebär nyckelstyrningsskåp med tillbehör, gränssnitt för administration av behörigheter och nödvändig mjukvara samt installation, service, support och utbildning.
Intern identifierare: 2025-29792
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000