283291-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter – Färskt kött
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärskt kött
BeskrivningLinköpings kommun kommer under Q2 2025 att annonsera en upphandling avseende färskt kött. Avtalet omfattar leveranser till Linköpings kommun och en enhet tillhörande Region Östergötland. Bevaka upphandlingen så att ni inte missar chansen att bli en av våra leverantörer.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102035:Lot:1