See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Artroskopipumpar och shaversystem
Beskrivning: Artroskopipumpar och shaversystem med tillhörande förbrukningsmaterial för leverans till Centralsjukhuset i Karlstad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102335:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33162200 Operationsinstrument