See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillgänglighetsanpassade minibussar
Beskrivning: Fagersta kommun avser att upphandla operationell leasing av fem (5) tillgänglighetsanpassade minibussar för persontransporter inom den kommunala verksamheten.
Intern identifierare: 2024,09
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34114400 Minibussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: MALL-Avtal
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontaktuppgifter