28344-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Dynor till rullstolar – Dynor tilläggsupphandling 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDynor tilläggsupphandling 2
BeskrivningDyna skumplast plan låg, Dyna med extra hög luftgenomsläpplighet som avleder fukt och värme, Utjämningsskiva med träkärna.
Intern identifierareRS 2026-00038
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33193221 Dynor till rullstolar
Ytterligare klassificering (cpv): 33193220 Delar och tillbehör till rullstolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000