283446-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogstjänster – Skogs- och marktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogs- och marktjänster
Beskrivningse underlag
Intern identifierare2025_25/30
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000