Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Minnesgåvor, 25 års anställningstid
Referensnummer: RD22/01388
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 14520000 Ädel- och halvädelstenar; pimpsten; smärgel; naturliga slipmedel; övriga mineraler och ädelmetaller
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av minnesgåvor (guldur, guldarmband, guldcollier, brilliantring och brilliantörhängen) som delas ut tillmedarbetare som uppnått 25 års anställningstid inom Region Dalarna
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: Smycken
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18500000 Smycken, klockor o. d., 18530000 Presenter och priser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: Ur