Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning), 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde