283707-2016 - ÄndringSverige-Örebro: Laboratorietjänster
Örebro kommun, Box 30070, Att: Göran Gunnarsson, Örebro 701 35, Sverige. E-post: goran.gunnarsson@orebro.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 14.5.2016, 2016/S 093-167502)
Angående:
CPV:71900000 Laboratorietjänster, 71610000 Provning och analys av sammansättning och renhet
Laboratorietjänster