283744-2025 - Resultat
Sverige – Analystjänster – Kemiska analyser och analyser av mikroplatser
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKemiska analyser och analyser av mikroplatser
BeskrivningUpphandlingen omfattar flertalet olika kemiska analyser samt analyser av mikroplast vid LTU. Detaljerad beskrivning finns i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierareLTU-2391-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKemiska analyser och analyser av mikroplatser