2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern utbildningsleverantör
Beskrivning: Extern utbildningsleverantör
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Gymnasieskolans yrkesförberedande program - El och energiprogrammet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110556:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Gymnasieskolans yrkesförberedande program - övriga program och kurser inom gymnasieskolans högskoleförberedande program
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110556:Lot:2