2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialkemikalier inom VA - Polymer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå Miljöresurs AB behov av processkemikalier, Polymer, för rening av avloppsvatten.
Intern identifierare: KLF 2025/1994
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24960000 Olika slag av kemiska produkter, 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Specialkemikalier inom VA - Polymer