2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livestreaming samt ljud- och ljustjänster
Beskrivning: Livestreaming samt ljud- och ljustjänster
Intern identifierare: UH 2025/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92100000 Film- och videotjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71318100 Ljustekniska tjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: A. Livestreaming - Uppsala
Beskrivning: Livestreaming - Uppsala
Intern identifierare: A. Livestreaming - Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: B. Ljud- och ljustjänster - Uppsala
Beskrivning: B. Ljud- och ljustjänster - Uppsala
Intern identifierare: B. Ljud- och ljustjänster - Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: C. Livestreaming - Visby
Beskrivning: Livestreaming - Visby
Intern identifierare: C. Livestreaming - Visby
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: D. Ljud- och ljustjänster - Visby
Beskrivning: Ljud- och ljustjänster - Visby
Intern identifierare: D. Ljud- och ljustjänster - Visby