283876-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Reparation och renovering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skötsel spårvagnshållplatser
Referensnummer: 00424/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45453000 Reparation och renovering
II.1.4.
Kort beskrivning
Skötsel av spårvagnshållplatser