283925-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Gardiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGardiner
BeskrivningGardiner
Intern identifierareRS 2023/1485
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39500000 Textilvaror, 39510000 Hushållstextilier, 39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (1)
BeskrivningUpphandling av Gardiner/Solskydd
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor
BeskrivningUpphandling av Gardiner/solskydd