2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grusprodukter
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende löpande behov av grusprodukter till bl.a. kommunens halkbekämpningsarbete.
Intern identifierare: TFN/2023:567
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000