2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggmateriel och trädgårdsutrustning
Beskrivning: Avtalet omfattar leverans av byggmateriel och trädgårdsutrustning till fastställda priser, rabatter, villkor, kvalitet och tillgänglighet.
Intern identifierare: 25SVOA1259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 16160000 Diverse trädgårdsutrustning, 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggmateriel och trädgårdsutrustning