284029-2023 - ResultatSverige-Lidingö: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling försäkringar Käppalaförbundet
Referensnummer: KF2022-297
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Käppalaförbundet upphandlar försäkringar för sin verksamhet.
Se förfrågan för detaljer.
Välkomna med era anbud.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen