Upphandling av lokalvård på VA SYD:s anläggningar.
Referensnummer: 1703
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lokalvårdstjänster till majoriteten av VA SYD:s anläggningar i Malmö, Lund, Eslöv och Burlöv.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen