Upphandling av ramavtal för div kommunikationstjänster:
— Digital kommunikation/digital marknadsföring
— Varumärket, marknaden och kunden
— Produktion
— Attityd- och beteendeförändrande kampanjer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79416000 Public relations, 79998000 Coachning, 92111220 Produktion av reklamvideor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen