284138-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fetter och smörjmedel – Rälsmörjningsmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRälsmörjningsmedel
BeskrivningRälsmörjningsmedel av typen NGLI-1 och NGLI 00/000 för att minska slitage på rälen.
Intern identifierareKOM-419232
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24951000 Fetter och smörjmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 24951100 Smörjmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRälsmörjningsmedel