2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursservice
Beskrivning: Upphandlingen omfattar förebyggande och avhjälpande skadedjursservice i och omkring byggnader, avloppsnät, kök, återvinningscentraler mm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001