See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Fastighetssystem
Föregående meddelande: 521772-2023
Intern identifierare: SFF-2023-01355
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fastighetssystem, fas 2