2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) - Verktyg för prestandatester
Beskrivning: Request for information (RFI) avseende verktyg för prestandatester
Intern identifierare: Af-2026/0026 5608
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem