2. Förfarande
Förfarande
Titel: Översättningstjänster 2025
Beskrivning: Syfte och bakgrund till upphandlingen är att Staden, vid behov ska avropa översättningstjänster inom anbudsområdena A, B, C och D för de mest frekvent förekommande språken som används inom stadens verksamhet.
Intern identifierare: SF 2024/360
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde A
Beskrivning: Anbudsområde A
Intern identifierare: Avtalsområde A
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde C
Beskrivning: Anbudsområde C
Intern identifierare: Avtalsområde C
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde B
Beskrivning: Anbudsområde B
Intern identifierare: Avtalsområde B
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde D
Beskrivning: Anbudsområde D
Intern identifierare: Avtalsområde D