2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spirometer inklusive box
Beskrivning: Direktupphandling av spirometer inklusive box
Intern identifierare: MT 2024-0038
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000