284304-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Datautrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Datacenter- utrustning för Lastbalansering och DDI
Referensnummer: FK 2022/000290
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32580000 Datautrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser lastbalanserare och omfattar följande:
hårdvara och programvara
support
reparation
uppdatering och uppgradering
utbildning
konsulttjänst
option