284319-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Varberg: Laddningsanordningar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NY Ramavtal laddstationer med tillhörande tjänster
Referensnummer: 2021:91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31158000 Laddningsanordningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ersätter den avbrutna upphandlingen "Ramavtal laddstationer med tillhörande tjänster, diarienummer 2021:28".
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31158100 Batteriladdningsdon, 63712000 Kringtjänster för vägtransporter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen