284336-2025 - Planering
Sverige – Dosimetrisystem – Extern remiss Persondosimetrisystem
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss Persondosimetrisystem
BeskrivningRemissen avser persondosimetrisystem och dosimetrar.
Intern identifierare25/112
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38547000 Dosimetrisystem