2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - köp via webb
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose de upphandlande myndigheternas behov av kompletteringsköp via webb av livsmedel i konsumentförpackning med leverans till angiven adress.
Intern identifierare: KS 23/72
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Livsmedel -köp via webb