Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 45313000 Installation av hissar och rulltrappor, 50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde