284424-2019 - ResultatSverige-Vankiva: Containerlagringssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av containers
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44614300 Containerlagringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Containers
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44614300 Containerlagringssystem, 63111000 Containerhantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen