284432-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tvätt- och kemtvättstjänster – Tvätt- och textilservicetjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätt- och textilservicetjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tvätt- och textilservicetjänster.
Intern identifierare: EUI 26 023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000