284444-2019 - ResultatSverige-Huddinge: Isbanemaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Isbanemaskin Björkängshallen
Referensnummer: HS 2019:16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37481000 Isbanemaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av isbanemaskin till Björkängshallen i Huddinge inklusive underhållsavtal.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen