284502-2021 - ResultatSverige-Kristianstad: Ortopediska hjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Handleds- hand- och fingerortoser
Referensnummer: 2020-O002098
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33183000 Ortopediska hjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen