2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plate based single cell kits
Beskrivning: The aim of the procurement is to be able to acquire reagents for high throughput plate-based single cell transcriptomic and/or chromatin accessibility experiments that rely on the split-and-pool principles.
Intern identifierare: HS-2025-1057
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General part
Beskrivning: Allmänna krav
Intern identifierare: 1702064
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Reagent kits
Beskrivning: KTH needs reagent kits for NGI
Intern identifierare: 1702065