2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Hyra av specialfordon 2025
Beskrivning: Ramavtal för Hyra av specialfordon
Intern identifierare: 2025/1071/2.3.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000