See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av lastväxlare till Kristianstads Renhållnings AB (2025)
Beskrivning: Upphandling av lastväxlare (+ 4 axligt släp som option) till Kristianstads Renhållnings AB (2025)
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000