284795-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Bostäder med särskild service LSS Hemmansgatan
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bostäder med särskild service LSS Hemmansgatan
Beskrivning: Upphandlingen avser bostäder med särskild service för vuxna enligt 9 § 9 LSS på Hemmansgatan 58 i Lambohov, Linköping.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121168:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete