284835-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Operationsteknik
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Phacoutrustning
Referensnummer: HSN 592-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33160000 Operationsteknik
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar ramavtal för fakoutrustning med tillhörande förbrukningsartiklar.